REZERVASYON MERKEZİ  0212 603 03 88 | 0552 365 80 80

Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız; Bluecar araç kiralama 2010 yılında sektörde yerini almıştır. Ticari politikamız her zaman uygun fiyat, sınırsız hizmet ve dürüstlüğe dayanmaktadır.

Sektörde "Önce Müşteri Memnuniyeti" diyerek yola çıkan firmamız, genç araç filosu ve güler yüzlü kadrosuyla siz müşterilerimizin problemsiz, güvenli, rahat ve ekonomik Araç Kiralama hizmeti almanız için çaba göstermektedir.

Otomotiv Kiralama'da eksikliği hissedilen güvenli araç, hizmet kalitesi ve ekonomik fiyat üçlüsünü Bluecar araç kiralama'da bulacaksınız.

Firmamızın Avrypa Yakası, Kuyumcukent A.V.M'de hizmetinizdedir.

Neden Bluecar araç kiralama

Bluecar araç kiralama bünyesindeki son model lüks araçlar ile ve sunduğu hizmet kalitesiyle İstanbul oto kiralama piyasasına yeni bir anlayış katmıştır. kiralık oto denildiğinde istanbul oto kiralama sektöründe akla gelen ilk isim Bluecar araç kiralama hizmetidir.

Bluecar araç kiralama Oto kiralama filosundaki tamamı lüks ve orta segment araçlarıyla da ucuz araba kiralama kavramına fiyat kalite kavramını da eklemiştir. En iyi fiyatlarla, en yüksek kaliteyi birarada sunan Bluecar araç kiralama, müşterilere sunduğu 24 saat yol yardımıyla her zaman yanınızdadır. Bluecar araç kiralama güvencesini ve konforunu sizde yaşayın.

Kurumsal Oto Kiralama

Sizde sınıfının öncüsü Kiralık Araç hizmeti istediğinizde Bluecar araç kiralama en profesyonel çözüm ortağınız.

Kişisel Oto Kiralama

Bluecar araç kiralama Filosundaki gerek düşük Araç kiralama gerekse Lüks ve Orta segment araç kiralama ile farklı isteklere farklı çözümler üretiyor.

Kişisel olarak tercihleriniz dahilinde önceden planladığınız özel günleriniz için Bluecar araç kiralama çözüm ortağınız. Deneyimli kadrosuyla size muhteşem bir yolculuk deneyimi yaşatacak tatil ve özel günleriniz için özel çözümler sunuyor. Bluecar araç kiralama size sorunsuz bir yolculuk deneyimi sağlamak için çözüm ortağınız hemen bize ulaşın ve isteklerinizi belirtmekten çekinmeyin.

Bluecar araç kiralama kişisel ve kurumsal isteklere direkt yanıt veren En iyi kaliteyi En düşük fiyatlarla sağlayan Araç kiralama servisidir. Araçlarımızın bakımları markaların yetkili servislerinde yapılmaktadır. Araçlarımız kiralama sürecinde tam garanti altındadır. 7 gün 24 saat yol yardımı servisini istediğinizde kullanabilirsiniz.

Kiralık oto sektöründe Kaliteyi, prestiji, konforlu bir deneyimi profesyonel ekibiyle size sağlayan Bluecar araç kiralama, İyi yolculuklar diler.

 

BLUECAR ARAÇ KİR. TURİZM VE OTO SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Kuruluşudur.

Hemen Araç Kirala